Published On: 30 Mars, 2016

Çun Lajçi revoltohet nga Thaçi e Jahjaga, dy presidentët! “Nuk jam prej Broje” (Foto)

  • Atifete Jahjaga ka ndarë një mirënjohje për këngëtaren Leonora Jakupi. E gjithë kjo në saje të aktivitetit të saj prej këngëtareje dhe rreshtimit bashkë me presidenten dhe grave tjera, në kampanjën “Mendoj për ty” që sensibilizon gratë e dhunuara ta shpalosin historinë e tyre.

Por, aktori Çun Lajçi nuk është dakord me këtë gjest të presidentes në shkuarje të Kosovës.

Aktori ka reaguar ashpër me këtë rast, duke thënë se kësi mirënjohje nuk ka presidenca shkaku se nuk është nga Drenica, transmeton express.

Lajçi gjithashtu ka shkruar se as presidenti në ardhje, Hashim Thaçi nuk beson se do ta dekoron, pasi aktori është i ‘Drelajve dhee jo i Brojës’.

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Ai qe lyp mirenjohje nuk e meriton thotë:

    Ai qe meriton mirenjohje nuk e kerkon kurr.

    Qun antropoidi nuk meriton asgje , sepse kurr ne jete nuk ka sakrifikue asgje per Kombin, por ekskluzivisht per vehte. Pik.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...