Published On: 5 Shkurt, 2016

Çun Lajçi: Hashim Thaçi “TËRRPIA e Drenicës”

Artisti i njohur i skenës sonë, Çun Lajçi, i cili në rrjetin social është mjaft aktiv, ka thumbuar kohë pas kohe edhe politikanët e skenës sonë.

Ai në një postim në Facebook ka thënë se Hashim Thaçi është terpia e Drenicës.

Ja postimi i plotë i Lajçit në Facebook:

Tërrpia i Drenicës

Njiherë krenët e Rugovës në krye me Salih Ramën shkuen në Galicë me u marrë vesh me Azem Bejtën që luftat t’i bëjnë bashkë.Por kur hyn në kullën e tij, Ali Rexha u tall dhe i tha ” Si je zhuga i Drenicês” ( sepse ishte përhap me t’madhe kjo smundje ngjitse n’ato anë) Ai gadi e vrau.Ky i tha: O burr,s’kam faj unë po morrat, vraj ata e jo mua! Dhe u pajtuen.
Po t’ishin gjallë sot Ata dy, do ti thojshin Thaçit “Si je TERPIA i Drenicës” Ky do të turrej me i vra e ata do ti thoshin: O burr,s’kem faj Na po Lakmija jote,vraje ate!./parrotlla.net

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Ajrullah Sherifi - Hajra thotë:

    Përshëndetje z. Çun Lajçi. Ju pasket bër një lloi krahasimi në Mes Azem Bejtes dhe Hashes. Unë do ta argumentoi dallimin e madh në mes tyre. E para Azemi e ka pas leht me i vra (mbyt) morrat, kurse Hasha e ka smundje të mbrendshme dhe vet nuk mund ta vret. E dyta Azemi i paska pas bër turr me vra, Hasha është shum shpirtmier, edhe me vra nej nja e vret mas shpine. E treta Azemi thon shpiunave jau kish pas pre vesht, kurse Hasha është shef i tyre.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(10) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...