Published On: 19 Qershor, 2016

Cristiano Ronaldo veshi geta femërore para ndeshjes, plasin talljet në rrjetet sociale (Foto)

Cristiano Ronaldo i habiti te gjiteh teksa u pa me geta ne perfundim te ndeshjes Portugali-Austri e mbyllur 0-0.

Kjo ka mjaftuar qe rrjetet sociale te shperthejne me humor dhe ironi ndaj yllit te Real Madrid që në ndeshjen e djeshme humbi edhe një penallti.

ronaldo 1

ronaldo 2

ronaldo 2

ronaldo 3

ronaldo 4

ronaldo 5

ronaldo 6

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...