Published On: 7 Korrik, 2017

Cristiano Ronaldo fiton 350,000 euro për një postim në Instagram

  • Fuqia e rrjeteve sociale është vënë në pah nga një raport i ri i cili thotë se çdo postim i Cristiano Ronaldos i sjell atij plot 350,000 euro.

Një studim i kryer nga Hoppers e vendos Ronaldon në listën e 10 njerëzve që fitojnë më së shumti nga Instagram, prapa Selena Gomez dhe Kim Kardashian.

Ronaldo, që ka 106 milionë ndjekës në rrjetin social, poston rregullisht fotografi të shëtitjeve të tij nëpër botë, transmeton Gazeta Express.

Dhe Hopper thotë se me çdo postim që ai e bën, pasuria e tij rritet dukshëm. Ronaldo është njëri nga dy atletët e vetëm në këtë listë prej 10 personave.

Basketbollisti LeBron James është në vendin e 10-të, me çdo postim që duket se ia sjell atij 100,000 euro.

Kjo është lista e Hoppper:

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...