Published On: 5 Gusht, 2017

Cristiano ballafaqohet për herë të parë me Perezin sy më sy (Foto/Video)

  • Perez priti Ronaldon në stërvitjen e parë pas kthimit nga pushimet, portugezi e përshëndeti shumë ftohtë numrin një të Realit.

Një Cristiano Ronaldo krejtësisht tjetër, kështu mund të përshkruhet CR7 pas kthimit në stërvitje me Real Madridin, shkruan Gazeta Express.

Ai dukej shumë i ftohtë dhe i mërzitur, saqë edhe me Florentino Perezin nuk buzëqeshi për asnjë minutë, duke e përshëndetur në një mënyrë që nuk është parë ta bëjë Cristiano.

Sipas AS dhe Marca, kjo mund të ketë ndodhur për shkak të akuzave për evazion fiskal, apo ndoshta edhe për shkak të lajmeve se dëshiron të largohet seriozisht nga “Los Blancos”. /Gazeta Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...