Published On: 13 Tetor, 2016

Cover mahnitës i këngës “They don’t care about us” (Video)

Njëra nga këngët më të mira nga Michael Jackson është bërë cover.

‘They Don’t Care About Us’, është kënga e katërt e albumit të tij ‘History: Past, Present and Future, Book I’, të publikuar në mars të vitit 1996.

Ky cover është krijuar nga 2CELLOS, ku protagonistët janë Luka Sulic dhe Stjepan Hauser.

Në këtë video gjendet vetëm muzika, por është aq e mrekullueshme sa që nuk keni parë ndonjëherë diçka të ngjashme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...