Published On: 15 Tetor, 2016

Costa kalon Chelsean në epërsi (Video)

Chelsea e ka nisur mirë takimin ndaj Leicester Cityt.

Skuadra e Antonio Contes ka kaluar në epërsi vetëm pas shtatë minutash lojë.

Ka qenë sulmuesi spanjoll, Diego Costa që ka shënuar një gol të bukur në minutën e shtatë të takimit.

Costa u shërbye mirë nga Matic në zonë dhe me një goditje të fuqishme mposhti portierin mysafir Kasper Schmeichel. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...