Published On: 23 Shkurt, 2016

Coquelin i guximshëm : Unë e ndali Iniestan

  • Mesfushori i Arsenalit, Francis Coquelin, ka thënë se është i gatshëm që të ruajë nga afër Andres Iniestan në ndeshjen e sotme.

Mesfushori 24 vjeçar është i vetëdijshëm se do të luajë kundër një prej Kampionëve të Botës.

“Ai është një lojtar që vërtet më pëlqen. Çdo lojtarë që kanë ata janë më të mirë pothuajse në pozitat e tyre. Të luash kundër Iniestas është e vështirë, por unë jam gati dhe do ta bëjë këtë”.

“Çdo lojtarë dëshiron të luajë në këtë nivel. Të gjithë duan të luajnë këso lloj ndeshjes”, ka thënë Coquelin. .

Arsenali do të provojë ta bëjë atë që nuk ka arritur ta bëjë asnjëherë, ta eliminoj Barcelonën.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...