Published On: 7 Janar, 2016

“Çollakun e vrau banda që zhduku Stafukën dhe vodhi 6 mln euro”

Nga Sali Berisha

Dje ne mes te Durresit, katershja me uniforme policie qe mbrohet nga shtetit, qe grabiti dhe zhduku Stafuken, qe vodhi 6 milione euro te bankes Credins, grabiti dje ne prani te policise qytetarin Çollaku dhe ne shoqerim te policise e çoi ate ne nje perrua te Fushe Krujes dhe e ekzekutoi. Ne te vertete ky akt terrorist eshte veper direkt e Saje Qorrit, i cili si anetar i bandes kishte vetem dy detyra.

E para te zhdukte çdo postbllok nga Durresi ne destinacion vend-ekzekutimin e Çollakut.

E dyta, policia te shoqeronte pengmarresit gjer ne fund se mos ju ndodhte ndonje defekt ne makine apo aksident i rastit dhe ti ndihmonte.

Saje Qorri te dy detyrat i kreu ne menyre te shkelqyer dhe do ndaje me bossin e tij, Ramen, trofene e krimit te radhes!

Neser pritet qe me urdher te Rames te dale ne konference shtypi dhe te deklaroje se 7 ditet e para te ketij janari jane ditet me te qeta dhe me te sigurta te 25 viteve te fundit. Kurse 9 te vraret ne 7 ditet e para te janarit nuk kane asnje lidhje me policine e shtetit, pasi asnjeri prej tyre nuk eshte vrare nga policia?!?! ku eshte sundimi i banditeve apo banditokraci e mirefillte!

Vetem revoluioni demokratik do shpetoje shqiptaret nga kjo qeveri e shnderruar ne organizate kriminale nga kreu i krimit te organizuar ne Shqiperi, Edvin Kristaq Rama!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...