Published On: 17 Korrik, 2016

CNN: Shtatë policë janë plagosur me armë në SHBA, dyshohet për tre të vdekur

Të paktën shtatë oficerë janë plagosur dhe të paktën tre nga ta druhet se janë vrarë

Në një incident me të shtëna me armë në Balton Rouge të Luizianës në SHBA.

Një burim i njohur për CCN ka thënë se Policia kishte pranuar një thirrje për një person të dyshimtë i cili po shetiste me pushkë në dorë, dhe në momentin kur policia arrin në skenë, perspni hap zjarr mbi ta.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...