Published On: 15 Prill, 2016

Çmenduria serbe, vjen në shqip – Grindja më e madhe shqiptaro- serbe, e filluar një dekadë më parë! (Dy VIDEO + Foto)

Ju ftojmë ti shikoni të dyja videot dhe ta shpërndani sa më shumë, që kjo të jetë si një himn, për të kujtuar dhunën dhe gjenocidin serb, dhe njëkohësisht të jemi krenar për të kaluarën tonë të lashtë. SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/azem-syla-do-te-arrestohet/

http://www.shqiptari.eu/fejton-ekskluziv-dy-dekada-i-mbajtur-ne-sirtar-nga-vrasja-e-kolonelit-ahmet-krasniqi-krimet-dhe-deshtimet/

Në profilin BENITRIMI në youtube kemi dy video me të njëjtin emër.

E para, apo ajo e botuar e para është KOSOVO, e cila ka arritur 681.069 shikime, dhe është një ndër videot për të cilën serbët dhe shqiptarët grinden dhe shahen vazhdimisht, për gati një dekadë.

Video e dytë është e njëjta, por që për gazetën tonë, SHQIPTARI.EU BeniTrimi thotë që e ka bërë përsëri si video të re, për shkak se video ka aq shumë klikime dhe ishte e pa mundur ndonjë ndryshim në muzikë, sepse video është penalizuar për të drejta autoriale të muzikës. “Kështu që kam bërë videon me muzikë të re si dhe është përkthyer edhe në shqip e gjithë videoja-incizimi, por që në fakt historia është e njëjtë, gjithëpërfshirëse e shqiptarëve nga antikiteti, dhe historia më e re e Kosovës. Pra, përfshin periudhën nga Ilirët e deri në shpalljen e pavarësisë së Kosovës. Artisti që e ka bërë këtë video imazh është artist i njohur në skenën e Kosovës”, thotë BENITRIMI.

Ju ftojmë ti shikoni të dyja videot dhe ta shpërndani sa më shumë, që kjo të jetë si një himn, për të kujtuar dhunën dhe gjenocidin serb, dhe njëkohësisht të jemi krenar për të kaluarën tonë të lashtë. SHQIPTARI.EU

 

Mbretëresha ilire Teuta

Plisi shqiptar nga pellazgët deri më sot

Veshje iliro-pellazge deri më sot, trashëgimi europiane

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Xhafer Leci thotë:

    Ja, kjo është çmenduria dhe paranoja serbe..! Pse bota ka rënë në dashuri dhe ende toleron Serbinë ?!?

    Përgjigjiuni
    Pelqej(3) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...