Published On: 29 Mars, 2016

Çmenduria erotike e Ermira Mehmetit me Musa Xhaferrin – epizodi 2 (Video)

ermiramehmeti

Ky Musa Xhaferi në reagimin e tij, sipas shkollës së UDB-së serbe, çdo akuzë e shpall inskenim të UDB-së, këtë përrallisje që po e dëgjojmë tashmë me dekada të spiunëve nga më të ndryshëm, në nivele të vet UDB-së.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/o-tradhtar-o-kurvar-shporruni-nga-atdheu-turp-turp/

http://www.shqiptari.eu/tronditi-greqine-deputeti-i-syriza-shteti-yne-perbehet-nga-dy-popuj-greket-dhe-shqiptaret-arvanitet-video/

http://www.shqiptari.eu/tmerrues-okb-ja-kishte-fshehur-raportin-kanceri-dhe-leukomia-ne-kosove-nga-uraniumi-i-varferuar/

Kjo është pjesë e dytë e regjistrimit të skandalit erotik mes deputetes së BDI-së, Ermira Mehmeti dhe zëvendëskryeministrit maqedonas Musa Xhaferi, anëtar i po kësaj partie.

Biseda mes dy politikanëve shqiptarë në Maqedoni është publikuar sot nga gazeta “Tema”.

Në bisedë dëgjohen edhe pasthirrmat erotike që lëshon Ermira Mehmeti, e cila bisedën me Xhaferin e kryen duke i dhënë makinës.

Loading...
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. mali thotë:

    Kjo nuk asht edhe aqe befasuese, duke njohur prejardhjen e politikaneve horra enveriste e titiste, ta kujton banden komuniste me partizankat lavire, qe defrenin partizanet serrbo sllave e shqiptar. politikanet tone jan mbeturina e asaje pjelle felliqte.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(15) Nuk Pelqej(3)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...