Published On: 19 Prill, 2016

Çmenduria e imamit Enis Goga: I quan gomarë kush nderon Prekazin e Jasharajve, malishevas e prishtinas! (VIDEO)

Hoxha nga Peja, Enes Goga në një nga ligjëratat e tij, duke shprehur respekt të madh për Komandantin Legjendar Adem Jashari, i ka ofenduar rëndë personat që e konsiderojnë të shenjtë Prekazin e Jasharajve, duke ju thënë “Gomarë”, njofton gazetablic.com

Goga, duke i quajtur “gomarë”  personat që sipas tij e kanë konsideruar si të shenjtë vendin në të cilin u fliu Komandanti Legjendar Adem Jashari me familjen e tij, pohon se i takojnë, Prishtiës, Malishevës e Drenicës.

 “Ata që thonë se kibla e Kosovës, është Drenica, ata janë gomarët e Drenicës, Malishevës e Prishtinës” ka thënë Goga.
LEXONI edhe:
http://www.shqiptari.eu/trondite-donika-gervalla-faktet-per-vrasjen-e-rugovisteve-te-do-ti-dorezoje-ne-gjykate-speciale-video/
http://www.shqiptari.eu/cartet-milaim-zeka-nje-psikopat-nje-njeri-i-semur-mental-ka-kapur-gazeten-kosova-sot/
http://www.shqiptari.eu/gjendja-e-rexhep-selimit-po-perkeqesohet/
 Më poshtë mund ta dëgjoni ligjeraten e tij të plotë:

 

 
Displaying 9 Comments
Have Your Say
 1. plep thotë:

  Ne jemi të gjithë gomar nëse ndëgjojmë ligjërata nga gomarët,që shesin komb,fe e atëdhe në emër të gjoja fesë.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Fusha thotë:

  Ky vet duket si gomar, kur njerezit besojne se meka ashte ven i shejte!!! Ater pse mos te besojme se venet tona jane te shejta.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(1)
 3. Armando thotë:

  Ai që luftoi për këtë shqipëri ademi është zoti Jon…… Kur se ti hox ose chfar je bli një pasqyr dhe shikou një her

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)
 4. Bekim mulaj thotë:

  Kto jon pallavr se ens goga o njeri i matun dhe sebesoj qe ka than kshtu kurr respekt per enesin dhe per familjen jasharaj te prekazit

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(2)
 5. shaban thotë:

  Gomar jan ata qe falen mas teje pej sodi

  Përgjigjiuni
  Pelqej(10) Nuk Pelqej(1)
 6. LULI thotë:

  ty tka met me na tregu kushe e pse majmun shko ne arabi e mut i mutav
  dil ka malisheva se une kam me ti qi ropt edhe fmin ne djep ka ti perkun nana

  Përgjigjiuni
  Pelqej(7) Nuk Pelqej(2)
 7. LULI thotë:

  o hoxh i kaaaa malisheva e drenica e ti qifshin krejt shka ulen mu pshurr zojen e shpis ta qifshin kllosharr kari

  Përgjigjiuni
  Pelqej(5) Nuk Pelqej(2)
 8. Rud thotë:

  O hoxh flliqtani e gjith Shqiptaria at Familje ta shkerdhefshin o kopil Anadolli

  Përgjigjiuni
  Pelqej(12) Nuk Pelqej(2)
 9. xhemo thotë:

  Hoxh jasharat jan kibla kombtare a kurse qabja asht kiblja fetare

  Përgjigjiuni
  Pelqej(11) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...