Published On: 27 Janar, 2016

Çmendet Reali, rrogë marramendëse për Neymarin (Foto)

  • Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez është i gatshëm t’i ofrojë sulmuesit të Barcelonës, Neymar, një pagë marramendëse

Florentino Perez, presidenti i Real Madrid, është duke tentuar ta transferoj Neymarin me çdo kusht nga Barcelona

Sipas të përditshmes sportive katalane “Sport”, Real Madrid është i gatshëm t’i ofrojë sulmuesit të Barcelonës, Neymar, pagë prej 35 milionë euro në vit.

Neymar mund të largohet nga Barcelona për 190 milion euro. Kjo është shifra e klauzolës së brazilianit, e vënë nga ekipi katalunas. /Express/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...