Published On: 17 Gusht, 2017

“Çmendet” i riu nga Tirana, prej disa muajsh kryente marrëdhënie seksuale me dhunë ndaj…

Policia e Tiranës po punon për kapjen e një 30 -vjeçari me inicialet J.H, pasi dyshohet se për një periudhe disa mujore ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë, ndaj të fejuarës së tij 20-vjeçare.
Policia po punon për zbardhen e ngjarjes ndërsa është shpallur në kërkim autori.

Njoftimi i policisë

Më datë 15.08.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë dhe punohet për kapjen e shtetasit J.H, vjeç 30, banues në Tiranë, pasi dyshohet se për një periudhë disa mujore, ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë, ndaj të fejuarës R.L, vjeç 20, banuese në Tiranë. Neni 102 i Kodit Penal.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...