Published On: 21 Shtator, 2017

“Çmendet” Aurela Gaçe, ekspozon reçipetat në rrugë (Foto)

Një ndër këngëtaret që shquhet për tipin e saj të energjik, të çuditshme dhe të veçantë shumë të drejtpërdrejtë. Përveç faktit se është shumë e talentuar dhe e preferuara e publikut këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto në Instastory ku duket se ka veshur sipër bluzës së bardhë një palë reçipeta të zeza. Këngëtarja shkruan brenda fotos një frazë gazmore të shoqëruar me disa ikona të buzëqeshura:

“Më mirë me to sesa pa to”.

Mesa duket Aurela e ka dhënë mjaft qartë mesazhin për vajzat që nuk lënë rast pa ekspozuar më shumë sec duhet.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...