Published On: 3 Maj, 2016

“Çmend” qytetarët Kelmendi: Rroga ime është 1 milionë euro

Nëse dikush më ka premtuar duhet të dijë që premtimin ndaj një njeriu serioz duhet ta mbajë. Rroga ime është 1 milionë euro. Unë nuk kam nevojë për rrogë. Atë e jap për donacion. Unë e kam dinjitetin tim. Nuk mund të më vlersojë askush se çka di unë dhe çfarë mund të bëjë, derisa nuk ta jep mundësinë”, kështu është shprehur deputeti dhe biznesmeni Ramiz Kelmendi, në emisionin “Politikë”në Tribuna Channel, duke folur për largimin e tij nga PDK-ja.

Ai ka thënë se edhe po ti ofrohej tash pozita e zv.krymenistrit ai më nuk do të kthehet në PDK. Ai ka thënë se nuk bëhet bashk me dikë që nuk di ta vlerësoj atë./Gazeta Tribuna/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...