Published On: 27 Prill, 2016

Çka thotë Kadri Veseli për rastin e Azem Sylës? (Video)

Kadri Veseli kryetari i Kuvendit të Kosovës ka komentuar aksionin e EULEX-it dhe Policisë ku i dyshuari kryesor për korrupsion dhe shpronësim të pronave është deputeti Azem Syla.

Veseli ka thënë se para Ligjit të gjithë janë të barabartë dhe se gjykatësit e prokurorët duhet ta bëjnë punën e tyre, njofton Klan Kosova.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...