Published On: 30 Korrik, 2016

Çka thonë psikologët për panikun e mbrëmshëm? (VIDEO)

Nga incidenti i mbrëmshëm në Prishtinë u krijua panik në mesin e qytetarëve.

Duke ikur secili pa e ditur ku, rreth 50 persona kanë marrë lëndime të ndryshme, njofton Klan Kosova.

Si  ndikojnë këto ngjarje tek njerëzit si dhe për masat e sigurisë në këto organizime, për Klan Kosovën kanë folur psikologë dhe ekspertë të sigurisë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...