Published On: 17 Shkurt, 2016

Çka po zihet në ndërtesën e qeverisë së Kosovës? Thaçi e Mustafa bashkë

Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafës, në objektin e qeverisë i është bashkuar edhe zëvendëskryeministri Hashim Thaçi.

Thaçi është parë nga gazetari i Indeksonline, duke hyrë para 30 minutash në objektin e qeverisë.

Nuk dihet arsyeja pse Mustafa e Thaçi kanë vendosur që të qëndrojnë në objektin e qeverisë gjatë protestës së opozitës, në të cilën është thënë se synojnë që ta thyejnë edhe kordonin e policisë dhe të futen brenda objektit të Qeverisë.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. esat thotë:

    P shkofshin e per qesi kurr mos ndegjofshim…!!!

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...