Published On: 28 Prill, 2016

Çka po ndodhë me NISMA-n, jep dorëheqje edhe Izet Ibrahimi

Burimet brenda NISMA për Kosovën, tregojnë se sot do të jap dorëheqje edhe anëtari tjetër i kryesisë, Izet Ibrahimi.

Sikurse Xhevat Bislimi dhe Ibrahimi ka qenë kundër koalicionit me Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës.

Sot gjatë ditës do të behët publike dorëheqja e Ibrahimit, i cili është edhe kryetar i degës për Drenas, nga vjen edhe Jakup Krasniqi./Tribuna/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...