Published On: 25 Mars, 2016

Çka pas kësaj kafeje?

Visar Ymeri, Albin Kurti, Ramush Haradinaj, Fatmir Limaj dhe Ahmet Isufi janë takuar në një prej kafiterive në Prishtinë.

Aty, po diskutohet për protestën e nesërme dhe shumë shpejtë pritet që Haradinaj të dalë në një konferencë për media.

Por, Haradinaj do të dal i vetëm në këtë konferencë pasi që më herët Vetëvendosje lajmëroi se anulohet konferenca që parashihej të mbahen nga liderët e tri partive opozitare./KosovaPressopozita-ne-kafe-3

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...