Published On: 23 Mars, 2016

Çka e nervozon Lutën në shtëpi dhe çfarë duhet të bëjë gruaja e tij për të?!

Sonte në emisonin NIN të Klan Kosova në pjesën e parë do të diskutohet se si është të jesh partner i politikanëve.

Të ftuar për të folur rreth kësaj teme janë bashkëshortja e Besnik Tahirit, bashkësorti i deputetes nga radët e LDK-së, Prindon Sadriu dhe gruaja e Lutfi Hazirit, Mirvete Bajrami.

Kjo e fundit tregoi në NIN se edhe prindërit e saj e kanë këshilluar që të ketë kujdes meqenëse të jesh gruaja e një politikani është më e vështirë.

Kur u pyet se çka e nervozon Lutën në shtëpi ajo tha se atë e nervozojnë lajmet. ‘’Unë i përcjelli lajmet, por në momentin kur hynë Luta në shtëpi nuk ka lajme, vetëm këngë ose eventualisht ndonjë film” u shpreh gruaja e kryetarit të Gjilanit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...