Published On: 4 Mars, 2016

City udhëheq garën për Gundogan

  • Manchester City do të mundohet që sa më shpejtë të nënshkruaj me mesfushorin e Borussia Dortmund, Ilkay Gundogan.

Gjermani pritet që ta lerë Bundesligën në fund të kampionatit për të kërkuar një aventurë të re dhe për ketë ka kërkuar që të mos e vazhdojë kontratën.

Juventusi, Barcelona dhe Arsenali kanë treguar interesim për të, por nuk qëndron prapa as Manchester United.

Por Gundogan ka një dëshirë dhe ajo është që të luajë në Manchester City nën urdhrat e Pep Guardiolas.

Kjo dëshirë e tij e dërgon në avantazh klubin anglez kundrejt të tjerëve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...