Published On: 2 Janar, 2016

City me ofertë të “çmendur’ për Messin

Klubi anglez Manchester City e dëshiron në radhët e veta yllin e Barcelonës, Leo Messi për të cilin ka bërë gati një ofertë të majme.

Sipas raporteve nga “Sport” thuhet se për ta bindur Messin të transferohet në Etihad, City është e gatshme t’i jap pagë vjetore prej 27 milionë eurove, 7 më shumë se paga aktuale.

Në anën tjetër klubi i Barcelonës shpreson që argjentinasi të refuzojë këtë ofertë, siç ka bërë më parë me PSG-në dhe Chelsean.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...