Published On: 1 Gusht, 2017

City largon edhe katër lojtarë, të katërtit kalojnë të skuadra e La Ligas (Foto)

  • Manchester City ka huazuar katër lojtarë të skuadra e La Ligas, Girona

Trajneri i manchester Cityt, Pep Guardiola është duke bërë revolucion në skuadrën e tij, para fillimit të sezonit të ri.

Përveç që ka transferuar gjashtë lojtarë gjatë kësaj vere, City ka larguar edhe 10 të tjerë.

Dje (e hënë) City kishte huazuar Pablo Moffeon në Girona, ndërsa gjatë ditës së sotme ka njoftuar se ka huazuar edhe tre lojtarë të tjerë.

Bëhet fjalë për Marlos Moreno, Aleix Garcia dhe mesfushorin brazilian, të cilin e transferuan gjatë kësaj vere, Douglas Luiz. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...