Published On: 28 Shkurt, 2016

City kalon në epërsi pas gabimit të portjerit

  • Manchester City ka kaluar në epërsi në finalen e Capital One Cup kundër Liverpoolit.

Me të filluar gjysma e dytë në derbin që po zhvillohet në Wembley Stadium, skuadra e Pellegrinit shënoi.

Aguero asistoi te Fernandinho, i cili goditi dhe topi i hyri nën këmbë portierit Mignolet që u tregua i pavëmendshëm.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...