Published On: 30 Prill, 2017

City bën hap prapa në garën për vendin e katërt (VIDEO)

Manchester City ka barazuar 2:2 me Middlesbrough në udhëtim, duke bërë një hap prapa në luftë për pozitën e katërt, që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Middlesbrough pavarësisht që ishte dy herë në epërsi ndaj Cityt, nuk arriti ta mbante rezultatin, duke u kënaqur në fund me një barazim 2:2.

Golat për Middlesbrough i shënuan Negredo dhe Chambers, ndërsa për Cityn i shënuan Aguero dhe Gabriel Jesus.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...