Published On: 15 Shkurt, 2016

City 60 milionë për lojtarin e Bayernit

  • Pep Guardiola është trajner i ri i Manchester Cityt dhe ai do të udhëheq skuadrën angleze nga muaji qershor.

Trajneri spanjoll do ta lë Bayern Munichun për ta filluar një aventurë të re në Angli.

Por mediat angleze kanë zbuluat se cilin nga yjet e Bayernit do ta marrë me vete në Manchester spanjolli.

Është mbrojtësi i majtë, David Alaba që është kryesori në listën e Guardiolës për transferimin e mundshëm në ‘Etihad Stadium’.

‘Daily Star’, ka shkruar se City është i gatshëm të ofrojë rreth 60 milionë euro që ta bind Bayernin ta lë të lirë austriakun.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...