Published On: 24 Prill, 2017

Çitaku shpallet kryetare nderi e ‘Refugees International’ (FOTO)

Ambasadorja kosovare në Amerikë, Vlora Çitaku, është shpallur kryetare nderi e ‘Refugees Internationa’, për këtë vit.

Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur në rrjetin e saj social në Twitter duke thënë: ‘Jam e lumtur që do të shërbej si kryetare nderi këtë vit në ‘Refugees International’’, përcjell GazetaBlic.

Në anën tjetër edhe Çitaku është falënderuar nga ‘Refugees International’, për mundin dhe ndihmën e dhënë nga vet ambasadorja kosovare.

A 5
Loading...
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH………..

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...