Published On: 14 Qershor, 2017

Çitaku: E turpshme dhe neveritëse gjuha e Hajdar Beqës ndaj Mimoza Kusarit

  • Ambasadorja e Kosovës në Uashington, Vlora Çitaku ka dënuar gjuhën e përdorur të anëtarit të PDK’së, Hajdar Beqa ndaj kryetares së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila.

“E turpshme deri në neveri gjuha e zotit Hajdar Beqa ndaj Mimoza Kusarit”, ka shkruar Çitaku në Facebook.

“E mbajë mend shumë mirë nga vetë përvoja ime, çdo sukses apo dështim i imi disi është synuar të ngjyroset me tone seksiste. Kjo mendësi duhet të marrë fund”, ka shtuar ajo.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...