Published On: 23 Qershor, 2016

Cisterna me naftë rreth 33 tonë, përplaset në fabrikën ‘Sharrcem’ (Foto)

Një cisternë e naftës rreth 33 tonë, ka dalë nga rruga në Han të Elezit dhe ka rënë në një hendek pranë fabrikës së ‘Sharrcemit’.
Cisterna është aksidentuar mbrëmë por ende nuk është arritur që të largohet nga aty, shkruan lajmi.net

Në fotografitë që i ka dërguar një lexues në adresë të lajmi.net, cisterna është aksidentuar nga mbrapa. Sipas dëshmitarit, fatmirësisht nuk ka të lënduar, por cisterna me lëndë djegëse ka rrezikuar përveç ambientit, edhe qytetarët.
cisterna_1466666903-1476321

cisterna_1466667040-1086269

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...