Published On: 13 Shkurt, 2016

Cili e ka gruan më të bukur: Thaçi apo Kuçi? (Foto)

Hashim Thaçi dhe Hajredin Kuçi njihen si një dyshe mjaft e afërt brenda partisë së PDK-së, shkruan Gazeta Blic.

Këta të dy, ju i njihnni nga politika e nga televizioni, ngase e dimë të gjithë që janë fytyra publike. Por, bashkëshortet e tyre, i  keni parë ndonjëherë? Ndoshta atë të Hashim Thaçit edhe mund ta keni parë, pasi kohët e fundit zëvendëskryeministri ka e ka shfaqë atë në faqen e tij personale-facebook.

Por, për dallim prej Thaçit, Hajredin Kuçi nuk është parë shpesh, ose thuajse fare me bashkëshorten.

Megjithatë, ne jua kemi siguruar së paku një fotografi për t’ju treguar se cila është dhe si duket ajo.

E juve, vetëm ju mbetet ta hidhni votën tuaj. Jo për politikë, por ta vlerësoni  Luminjen e Thaçit apo Fatmiren e Kuçit më shumë (sipas shijes suaj, natyrisht)! /Gazeta Blic/

 

thaci_me_gruan_9262435051010476-638464372890592-54035211-nhajredini3_jpg

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...