Published On: 14 Dhjetor, 2015

Cilën këngë po dëgjon Blero më shumë së fundmi?

Këngëtari Blero ka treguar se po i pëlqen kënga e re e Mozzik-ut transmeton parrotlla.net. Këtë Blero e ka treguar duke publikuar fotografi në rrjetin socail “Instagram” dhe duke treguar këngën më të re të Mozzik-ut.

Këngëtari afër fotos kishte shkruar që po e don shumë këngën duke i uruar shumë suksese reperit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...