Published On: 14 Maj, 2016

Cilat janë krimet për të cilat duhet të flasë Fatmir Limaj?

Lexues të nderuar së fundi jemi duke u ballafaquar me një luftë speciale, të atyre që urdhëruar ose morën pjesë në to, dhe të shërbimeve inteligjente antishqiptare. Përpjekjet për humbjen e gjurmëve të krimeve të vrasjeve politike janë të njohura në çdo kohë, dhe askush nuk është më i motivuar më shumë se sa vetë të dyshuarit.
Në një shkrim të veçantë nesër do të mund të lexoni për krimet të cilat duhet të rrëfejë Fatmir Limaj, dhe pse dyshohet se është i përfshirë në ato.
Duke filluar nga vrasja trishtuese pa gjyq e Ramiz Hoxhës nga Bellanica, për figurat e këtyre të ekzekutuarve dhe përpjekjet për njollosjen e tyre tani dhe atëherë. Si dhe shfajësimin e pasinqertë dhe dhënien e informacioneve të pasakta.
Për këto nesër do të lexoni tek shqiptari.eu

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-a-do-te-arrestohen-dy-zyrtaret-e-shik-ut-ferat-shala-dhe-fadil-demaku-2/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...