Published On: 22 Janar, 2016

Cila këngëtare po i thotë ‘loçkë’ Shpendit ? (Foto)

Këngëtarja shqiptare Nita Latifi ka treguar se e ka ‘loçkë’ kryetarin aktual të Prishtinës, Shpend Ahmetin.

Ajo nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram shihet e buzëqeshur përkrah tij, ndërsa fotos së postuar e cila duket se është bërë në njërin nga lokalet e natës në kryeqytet, i’a ka vënë mbishkrimin.

“E kemi kryetarin loçkë”, ka shkruar Nita, transmeton lajmi.net

Nita Latifi është këngëtare e cila pëlqehet nga publiku dhe hiti i saj i fundit është ‘Sdu’./lajmi.net.

– See more at: http://lajmi.net/cila-kengetare-po-thote-locke-shpendit-foto/#sthash.Sy26mE1J.dpuf

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...