Published On: 24 Gusht, 2016

Çifti shqiptar nudo në plazhin publik, italianët i përzënë me shuplaka

ITALI – Dy të rinj shqiptarë janë përzënë me shuplaka nga një plazh publik në Itali, pasi po merrnin rreze dielli tërësisht të zhveshur, duke mos u shqetësuar për faktin se në zonë kishte edhe fëmijë të mitur.

Sipas mediave në Itali, ngjarja ka ndodhur të dielën e kaluar në Boretto, në Reggio Emilia, ku të rinjtë shqiptarë, rezidentë në Parma, dolën nudo në plazh duke shqetësuar pushuesit e tjerë.

Mediat shkruajnë se një pushues italian, që ndodhej aty bashkë me familjen, u ka kërkuar me mirësjellje shqiptarëve që të mbulonin pjesët intime. Por djali është përgjigjur se nuk shkruhej askund që në atë plazh nuk mund të qëndroje nudo.

Në diskutim e sipër, sherri ka degjeneruar, ndërsa italiani e ka qëlluar shqiptarin me shuplaka. Pushues të tjerë kanë shuar sherrin, ndërsa çifti shqiptar është veshur dhe është larguar nga plazhi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...