Published On: 20 Maj, 2016

Çifti kosovar s’ka turp fare, bën seks mes plazhit të Dhërmiut

Sezoni veror po afron, por ky çift duket se i ka nisur pushimet më përpara.

Në redaksinë e Jetaoshqef.al ka mbërritur një video ku një çift po i shijon pushimet në maksimum. Themi në maksimum sepse ata kanë dhuruar skena seksi në mes të plazhit Drimadhes.

Sipas raportuesit, cifti ishte nga Kosova dhe nuk janë kursyer aspak edhe pse ndodheshin në një hapësirë publike. Epo mesa duket, ata me siguri janë në muajin e mjaltit kështu që le ta kuptojmë çiftin

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...