Published On: 4 Shkurt, 2016

Cheryshev iu kundërpërgjigjet tifozëve të Barcelonës (Video)

  • Denis Cheryshev thotë se nuk është ndikuar nga duartrokitjet ironike të tifozëve të Barcelonës

Tifozët e Barcelonës kishin duartrokitur  sulmuesin e Valencisë, Denis Cheryshevin në momentin e inkuadrimit në ndeshjen ndaj Barcelonës.

Shikuesit në Camp Nou e bën këtë gjest ironik pasi Cheryshevi ishte arsyeja kryesore e eliminimit të Real Madridit nga Copa del Rey

Cheryshevin ishte inkuadruar nga Rafa Benitez në ndeshjen mes Realit dhe Cadizit edhe pse ishte i suspenduar

“Unë nuk shpërqendrohem nga këto gjëra, unë përpiqem vetëm të bëjë punën time. Ne dhamë një pasqyrim shumë të dobët për veten. Valencia nuk mund të luajë si në këtë ndeshje në asnjë mënyrë”, ka theksuar ai.

Cheryshevi është huazuar gjatë janarit nga Real Madridi te Valencia deri në fund të këtij sezoni. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...