Published On: 24 Shkurt, 2016

Chelsea të bisedoj me Conten këtë javë

  • Chelsea besohet se do të bisedoj me Antonio Conten mbrenda ditëve të ardhshme.

Mediat shkruajnë se përzgjedhësi i Italisë mund ta marë drejtimin e Bluve nga Londra në edicionin e ardhshëm.

Chelsea deri në fund të sezonit do të drejtohet nga Guus Hiddink dhe më pas do të zyrtarizohet trajneri i ri i skuadrës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...