Published On: 7 Korrik, 2017

Chelsea reagon për Lukakun, por shikoni çfarë po bën ai (Foto)

  • Chelsea është duke insistuar për Lukakun, pavarësisht raporteve se sulmuesi ka zgjedhur Manchester Unitedin.

Romelu Lukaku duket se do ta veshë fanellën e “Djajve të Kuq” sezonin e ardhshëm.

Në Angli tashmë e quajnë punë të kryer kalimin e Lukakus te klubi nga “Old Trafford”, që besohet t’u ketë kushtuar 75 milionë funte.

Kjo është edhe oferta që mediat angleze kanë zbuluar se ka bërë edhe Chelsea, duke tentuar ta bindë Evertonin me çmim të ngjashë që mos ta shesin lojtarin te United, por pothuajse tashmë çdo gjë ka përfunduar.

Edhe më të besueshme e bën këtë fakti se Pogba dhe Lukaku po i kalojnë pushimet së bashku dhe kohë pas kohe edhe stërviten që të jenë gati për sezonin e ri. /Gazeta Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...