Published On: 12 Shkurt, 2016

Chelsea gjen zëvendësuesin e Terryt

  • Skuadra e Chelseat besohet se ka gjetur zëvendësuesin e John Terryt.

Bëhet fjalë për qendër mbrojtësin e Atletico Madrid, Diego Godin.

Terry pak javë më parë tregoi se skuadra londineze nuk do t’ia vazhdoj kontratën dhe se do të largohet në fund të sezonit.

Si alternativë për zëvendësimin e ish-reprezentuesit anglez është edhe i huazuari te Borussia Mönchengladbach, Andreas Christensen si dhe Matt Miazga i New York Red Bulls. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...