Published On: 16 Shkurt, 2016

Chelsea dhe Tottenhami pas Lukakut

  • Chelsea dhe Tottenham-i janë në garë për të riun belg, Jordan Lukaku, shkruan Daily Star.

Jordan, i cili është vëllau i Romelu Lukaku-t, luan për KV Oostende dhe ka impresionuar të gjithë me paraqitjet e tij.

Ndërsa, ekipet që i duan shërbimet e tij, duhet të derdhin 3 milionë funte në arkat e Oostende.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...