Published On: 18 Prill, 2016

Çfarë u tha në “The Imperial House” me Virgjil KULEN (Video…)

Librin e tij “Kryqtari i Fundit”, Virgjil Kule e ka promovuar në SHBA dhe pikrisht në Ohio, Michigan dhe New York.

Ai ka qënë i ftuar edhe në darka me biznesmen dhe shoqata të shqiptarve në Amerikë.

Një nga darkat që autorit i ka lënë mbresa ishte ajo e organizuar nga biznesmeni Ndue Ftoni në ambientet e “The Imperial House”.

Videoreportazhi u realizua nga Paul Palushi (Albdreams.net)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...