Published On: 25 Korrik, 2016

Çfarë thotë Suarez për flokët e Leo Messit? (Foto)

Barcelona është nisur për Angli, aty ku do t’i zhvillojë një pjesë të përgatitjeve parasezonale

Ekipi i është bashkuar edhe Lionel Messi, i cili u rikthye më herët në pushimet. Messi u rikthye me një befasi që pushtoi rrjetet sociale, ai kishte ngjyrosur flokët në të bardha.

I lumtur për ribashkimin me Leo Messin pas pushimeve verore, sulmuesi Luis Suarez, postoi një fotografi rrugës për Angli. Ai nuk ka lënë pa komentuar edhe dukjen e re të pesë herë fituesit të Topit të Artë.

“Duke shkuar në Angli. Vazhdojmë me parasezonin dhe miku im me dukjen e tij të re”, shkroi Suarez në rrjetet sociale. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...