Published On: 5 Qershor, 2016

Çfarë thotë Mehmedi për ndeshjen me Shqipërinë? (Video)

  • Admir Mehmedi e ka cilësuar si shumë të vështirë përballjen me Shqipërinë në Euro 2016

Zvicra e shqiptarëve gjendet në Grupin A në Euro 2016, së bashku me Francën, Rumaninë dhe Shqipërinë.

Kombëtarja shqiptare do ta nisë aventurën në Euro 2016 pikërisht ndaj Zvicrës së shqiptarëve, ndeshej të cilën e ka cilësuar si shumë të vështirë shqiptari, Admir Mehmedi.

“Kjo ishte një shenjë se kundër Shqipërisë na pret një ndeshje e vështirë. Nuk do të jetë aspak e lehtë ndaj tyre, duhet të jemi gati”, ka deklaruar Mehmedi për ‘20min.ch’ pas miqësores me Moldavinë ku shënoi golin e fitores në minutën e 75’të, pasi deri në atë kohë rezultati ishte 1:1 Golin e parë e kishte shënuar Blerim Xhemaili. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...