Published On: 16 Shkurt, 2016

Çfarë raportesh ka Nera me fëmijët e parë të Sabri Fejzullahut (Foto)

Legjenda e këngës sonë Sabri Fejzuillahu, dihet se ka raporte të shkëlqyeshme me bashkëshorten e tij, Nerën, të cilën rrallëherë apo kurrë nuk e harron pa e përmendur nëpër intervistat e dhëna në media, shkruan Kosovarja.

Në pyetjen tonë: Sot, pas shumë vitesh çfarë vlerëson ai më së shumti te Nera, ja ç’përgjigje thotë Sabriu: Ajo mund të ishte bërë  një artiste e madhe, por la mënjan karrierën, sepse dashuria për fëmijët ishte e madhe. Ajo kishte një mision, të hidhte poshtë të gjitha përrallat që ishin shpikur për njerkat. Së pari, Nera ka bërë për fëmijët e mi po aq sa për fëmijët tanë. Ajo ka një marrëdhënie të shkëlqyer me djalin tim të madh dhe me vajzën time të madhe, të cilët i kam me ish gruan time. /Kosovarja / 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...