Published On: 18 Janar, 2016

Çfarë po ndodh me këtë iPhone? Fotoja që po thyen rrjetin

Fotoja e një celulari iPhone është kthyer në virale dhe shumëkush mbetet i konfuzuar nga ajo që po ndodh.

Fotoja është hedhur në Reddit me diçiturën: “iPhone im po zhduket”.

“Nuk e dija se një nga opsionet e reja të iOS 9 ishte edhe kamuflazhi aktiv,” shkruan dikush.

Në rast se nuk e keni kuptuar se çfarë po ndodh, ja një video më poshtë që e shpjegon:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...