Published On: 26 Maj, 2017

Çfarë po ndodh? Blindohen me forca policore të gjitha kryqëzimet në Tiranë (Foto)

Forca të shumta policore janë vendosur në kryqëzimet kryesore në Tiranë dhe kryesisht në Sheshin Shqiponja andej nga është dhe ‘Porta Hyrëse’ e Tiranës.

Nuk kemi akoma info të sigurta se per cfarë realisht është krijuar kjo gjëndje e tillë alarmante por do të ju njoftojmë në vijim.

Kini kujdes në qarkullimin me automjete sepse trafiku është rënduar./shqiperiaime.al

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...