Published On: 20 Korrik, 2016

Çfarë po bën Karim Benzema? (Video)

  • A e keni ditur se Karim Benzema është besëtytë

Besëtytnitë janë të zakonshme në jetë, dhe ylli i Real Madridit, Karim Benzema nuk është ndryshe nga të tjerët.

Një punëtor i Real Madridit gjithmonë ia prek këpucët sportive sulmuesit francezit para se ai të fillojë seancën stërvitore, dhe ky ritual bëhet gjithmonë mes tyre me qëllim që t’i sjell fat. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...